Kvapai

Ryškiausias mūsų gyvenimo akimirkas tikrai lydi kvapai.
Suteikite savo namams kvapą, kuris jums patiks! 

MAISON BERGER PARIS

1898 metais Maurice Berger išrado ypatingą difuzijos sistemą skirtą ligoninių dezinfekcijai ir ją užpatentavo. Naujoji sistema, paremta katalize, išvalanti orą uždarose patalpose, netrukus buvo patobulinta kvepalais ir pritaikyta namų erdvėms. Visa tai davė pradžią LAMPE BERGE kompanijai, kuri nuo tada, iki šiol, nepaliaujamai plečiasi, tobulėja ir stengiasi žengti koja kojon su šiandienos inovacijomis, išlikti aktuali XXI-ojo amžiaus gyventojui.

Unikali LAMPE BERGE technologija paremta ypatingu patentuotu degikliu, kuris, degdamas, išvalo ir kvepina uždarų patalpų orą geriau, nei bet kuri kita sistema. Difuzija, paremta katalize, sunakina ore molekules atsakingas už nemalonius kvapus. Šitaip kvampas sklinda greitai, yra lygiai paskirstomas, dozuojamas, ilgai išsilaiko - nesvarbu kokio dydžio bebūtų kambarys.

Laikais, kai šitaip plačiai paplitęs susirūpinimas aplinkosauga, LAMPE BERGE yra viena iš nedaugelio siūlomų technologijų, pajėgi pasiūlyti tikrą ir efektyvų jūsų namų oro išvalymą. BERGER skiria dėmesį visiems kokybės aspektams. Tam, kad užtikrintų, jog visi sudedamieji elementai yra puikiai apdoroti ir kontroliuojami, o kvapai malonūs uoslei, kompanija samdo tik geriausius parfumerius. Nuolatos reguliariai atliekami nepriklausomi laboratoriniai tyrimai liudija, jog šių kvapų sudėtyje nėra smalkių ar nedifuzinio BTEX. Tai svarbi garantija tiems, kuriems rūpi oras, kuriuo kvepuoja. Ja pasigirti gali tik nedaugelis panašaus tipo gaminių.

Logevy

Kvapai namams iš Florencijos - brangaus kvapų meno lopšio. Būtent joje Katerina di Mediči XV a. pirmoje pusėje, kvapų meistro parfumerio Renato Bianco sukurtus kvapus pradėjo naudoti Italijos teismuose. Florencijoje , Renesanso laikotarpiu, pradėti kurti prabangūs nišiniai kvapų mišiniai išgarsino ją kaip Italijos kvapų gimtinę.

„Logevy“, „Firenze 1965“, sukūrė meistras parfumeris Stefano Cintelli, kuris savo didžiulį profesionalumą ir ypatingą jautrumą atnešė į kosmetikos sritį, žavėdamas savo originalumu, elegancija ir kokybe.

„Logevy“ difuzorių asortimentas yra originali, rafinuota ir elegantiška dovana bet kuriai progai.
.

Susisiekite

Idomina UAB
Adresas:  Raitininkų g. 4-218, Vilnius
Mobilus telefonas:  +370 684 20266
E-paštas:  info@idomina.lt

Darbo laikas:
I-V: 10:00 - 18:00
VI-VII:    ----


[SPJ] © Idomina