info@idomina.lt
 
 

Produktų katalogas

Apie mus

Mūsų įmonė siūlo Jums įsigyti kokybiškų baldų iš Italijos. Juos tiekiame ir nuosaviems būstams, ir įmonėms. Individualiems poreikiams siūlome išskirtines itališkas virtuvės, taip pat - jaukių miegamojo ir svetainės, funkcionalių darbo kambario ir stilingų lauko baldų, pagamintų Italijoje pagal naujausias interjero dizaino tendencijas. Mes orientuojamės ne tik į liukso klasę, galime pasiūlyti ir ekonomiškesnių sprendimų. Bet kuriuo atveju, mūsų klientai džiaugiasi aukštos kokybės baldais.

Bendradarbiaudama su daugybe visoje Europoje pripažintų Italijos baldų gamintojų, bendrovė  gali užtikrinti itin įvairų itališkų baldų pasirinkimą Lietuvoje. Šioje internetinėje svetainėje galite apžiūrėti bendrovės siūlomų kompanijų gaminių asortimentą: modernaus stiliaus sofų, stalų ir kavos stalelių, patogių lovų, stilingų spintų ir lentynų, kitų šiuolaikiško europiečio gyvenimo standartus atitinkančių baldų. Bendrovė taip pat turi galimybę pasiūlyti gausią itališkų baldų spalvų paletę. Tinkamai parinktos spalvos baldai sukurs gerą atmosferą tiek namuose, tiek darbe.

Mūsų tikslas – išklausyti visus klientų norus ir išpildyti jų pageidavimus. Siekiame, kad klientai būtų visiškai patenkinti galutiniu rezultatu, todėl siūlome rinktis kokybišką gaminį už protingą kainą.
LTENRU
 
Sukūrė: Puslapiai.eu. Svetainėje naudojama MegaTVS